0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Çmimet në shërbimet e hotelerisë të njëjta si në korrik

Çmimet e shërbimeve të hotelerisë në gusht të këtij viti janë në nivel të njëjtë si dhe muajin paraprak, ndërsa në krahasim me dhjetorin e vitit të kaluar janë më të larta për 0,2 për qind.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle