Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQ

Çmimet me shumicë të gazit në Britaninë e Madhe dhe në Bashkimin Evropian janë rritur për 17 për qind

Çmimet me shumicë të gazit në Britaninë e Madhe dhe në Bashkimin Evropian janë rritur për 17 për qind, pasi rregullatori energjetik gjerman e suspendoi dhënien e lejes për gazsjellësin Rrjedha Veriore-2 nga Rusia për në Gjermani, njoftoi Bi-Bi-Si.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle