0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Çmimet e prodhimeve themelore bujqësore ngrihen deri nga fundi i janarit

Qeveria në senacën e sotme të 124-të të rregullt, mori vendim për përcaktimin e çmimeve më të larta të produkteve themelore ushqimore në tregtinë me shumicë dhe pakicë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle