Biznes SQBiznes.portal SQBotë SQBotë.Portal SQ

Çmimet e naftës u rritën në 94 dollarë, OPEK+ zvogëlon prodhimin

Çmimet e naftës u rritën në 94 dollarë sot në tregjet ndërkombëtare pasi OPEK+ dhe aleatët e tij vendosën të ulin prodhimin më së shumti që nga fillimi i pandemisë, pavarësisht kundërshtimit të SHBA-së.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle