Botë SQBotë.Portal SQ

Çmimet e benzinës në SHBA kanë rënë nën 4 dollarë për gallon

- Çmimi mesatar i benzinës në SHBA ra nën 4 dollarë për gallon sot, për herë të parë pas më shumë se pesë muajsh. Ky është një lajm i mirë për konsumatorët në vend, të përballur me rritjen e çmimeve të një sërë mallrash dhe shërbimesh.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle