0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Çmime për pjesëtarët e Armatës për menaxhimin me sukses me zjarret (drejtpërdrejtë)

Në kazermën “Ilinden” do të ndahen shpërblimet dhe masat simuluese për pjesëtarët e Armatës për menaxhimin me sukses me zjarret të cilat e kapluan territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Shkup, 16 nëntor 2021 (MIA) – Në kazermën “Ilinden” do të ndahen shpërblimet dhe masat simuluese për pjesëtarët e Armatës për menaxhimin me sukses me zjarret të cilat e kapluan territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Në ngjarje fjalim do të ketë edhe ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska.

https://www.facebook.com/watch/?v=4056176597816888

 

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle