0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Civili konstaton parregullsi, keqpërdorim politikë të fëmijëve dhe mosrespektim të masave për kovid-19 në fushatë

Kryetari i Shoqatës CIVIL - Qendër për Liri Shkup Xhabir Deralla në konferencën e sotme për shtyp informoi se janë konstatuar parregullsi, raste të keqpërdorimit politik të fëmijëve dhe mosrespektim të masave për mbrojtje nga Kovid-19 gjatë fushatës zgjedhore për zgjedhjet lokale.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle