0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

CIVIL: Qytetarët ta përmbushin obligimin e tyre dhe të marrin pjesë në regjistrimin, dënim i politimizmit

"CIVIL"  u bëri thirrje  qytetarëve ta përmbushin  obligimin e tyre dhe të marrin pjesë në operacionin më të madh statistikor në vend. Prej atje,  i dënoi thirrjet për bojkot.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle