Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Cipras: Përballë kërcënimeve për sovranitetin tonë kombëtar dhe të drejtave sovrane, të gjithë jemi të bashkuar

- Erdogani ta dijë se kundër tij është i gjithë populli grek, përballë kërcënimeve për sovranitetin tonë kombëtar dhe të drejtave sovrane, të gjithë jemi të bashkuar, porositi lideri i partisë opozitare greke SYRIZA, Aleksis Cipras në intervistë për televizionin "Antena", informon korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle