Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Cipras: E qartë dhe e pamohueshme përgjegjësia e Qeverisë për zjarret

Përgjegjësia e Qeverisë së Micotakisit për zjarret është e qartë dhe e pamohueshme, tha lideri i SYRIZA-s, Aleksis Cipras në konferencën e sotme për shtyp në të cilën i dha kritika Qeverisë për mënyrën me të cilën përballet me zjarret në vend dhe në mënyrë paralele i prezentoi shtatë propozime, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle