Botë SQBotë.Portal SQE përzgjedhur SQMIA Investigon SQ

Cila është arsyeja e konfliktit midis Armenisë dhe Azerbajxhanit?

Dhjetra ushtarë kanë vdekur në luftimet e ripërtërira midis Armenisë dhe Azerbajxhanit. Por cili është shkaku i luftimeve? Dhe si reagon aleati i Armenisë, Rusia?

Butoni Kthehu në krye
Mbylle