0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQ

Çifti gostivaras do të ngrej flamurinë e Komunës së Gostivarit në malin Kilimanxharo

Çifti Ajfer dhe Keramedin Zendeli do të përfaqësojnë Komunën e Gostivarit gjatë ekspeditës së tyre dhe ngjitjes në majen më të lartë në kontinentin afrikan në malin Kilimanxharo. Me këtë rast ata u pritën nga ana e kryetarit të Komunës Arben Taravari.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle