0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Ciceronët turistikë në takim me Pendarovskin, e informuan se nuk kanë status të rregulluar

Presidenti Stevo Pendarovski sot priti përfaqësues të Asociacionit të Maqedonisë së Veriut të ciceronëve dhe shoqëruesve turistikë. Ata e njoftuan me punën e tyre, por edhe potencuan se nuk kanë status të rregulluar, e me këtë edhe sigurim shëndetësor dhe pensional.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle