E përzgjedhur SQ

Çfarë është femicidi dhe sa i përhapur është në Evropë dhe në kontinente të tjera?

Edhe para vrasjes së Sabin Nes, mësueses 28-vjeçare të vrarë në Londër, disa përmendën se jemi në mes të një "epidemie femicidesh". Por çfarë është në të vërtetë femicidi?

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle