0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQ

Çështjet kontestuese për të cilat do të bisedojnë Bajdeni dhe Putini

Presidenti amerikan Xho Bajden dhe homologu i tij rus Vladimir Putin sot do të mbajnë video-konferencë. Pas takimit të tyre në Gjenevë në qershor, lista e çështjeve të diskutueshme mes dy vendeve është rritur. Përmbledhje e dallimeve midis Uashingtonit dhe Moskës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle