0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Çështjet e pazgjidhura bilaterale të mos e mbajnë procesin e inkuadrimit peng, porositi Dimitrov

I gjithë procesi dhe ne brenda edhe politikat e BE-së drejt rajonit janë pengu klasik në njëfarë mënyre i çështjeve historike, ndërsa në metodologjinë e re thuhet, një prej paragrafëve të mi të preferuar - çështjet e pazgjidhura bilaterale nuk duhet ta mbajnë peng procesin e inkuadrimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle