0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQ

Certifikata për kryetar të Komunës së Dibrës iu dorëzua Hekuran Dukës

Kryetari i Komisionit Komunal të Zgjedhjeve, Rilind Hasa, ia dorëzoi certifikatën për kryetar të Komunës së Dibrës, Hekuran Dukës, i cili ka qenë në këtë pozitë prej dy vite e gjysmë, duke i uruar suksese. shëndet dhe punë të suksesshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle