Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

CERN i hoqi statusin e vëzhguesit Rusisë

Organizata Evropiane për Hulumtime Bërthamore (CERN) sot njoftoi  se e pezullon statusin e vëzhguesit të Rusisë dhe se e ndërpret çdo bashkëpunim të ri me Rusinë ose institucionet e saj deri në njoftimin e radhës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle