0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQ

Ceremonia me rastin e dorëzimit të Çmimit Ndërkombëtar për Paqe të Vestfalisë (drejtëpërdrejtë)

- Ceremonia me rastin e dorëzimit të Çmimit Ndërkombëtar për Paqe të Vestfalisë, kryeministrit Zoran Zaev dhe ish-kryeministrit të Greqisë, Aleksis Cipras.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle