0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Çellsi pas realizimit të penaltive fitoi Superkupën e UEFA-s

Në Superkupën e luajtur sonte në Belfast, Çellsi e mundi Vilareallin pas realizimit më të mirë të penaltive. Rezultati pas 90 minutave të rregullta dhe 30 minutave shtesë ishte i barabartë 1:1.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle