Futboll SQSport SQ

Çellsi ka organizuar fshehurazi transferim për Nkunkun

Lojtari i Lajpcigut dhe i kombëtares franceze, Kristofer Nkunku, do të vazhdojë karrierën e tij në Çellsi pasi kanë rënë dakord për transferim në klubin londinez, lajmëroi sot "Billd".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle