0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Çekia ka hapur urën më të gjatë të varur në botë

Frika dhe adrenalina ishin pjesë e ndjenjave të vizitorëve të parë pasi shkelën në urën më të gjatë të varur në botë, e cila shtrihet mbi një luginë malore në Çeki.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle