0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Çeki: Punonjësit e domosdoshëm të shëndetësisë, edhe pse pozitivë meKovid, do të mund të vazhdojnë me punë

Qeveria çeke do të lejojë që punonjësit asimptomatikë të shëndetësisë dhe personeli për mbrojtje shoqërore, për të cilët është konfirmuar se janë të infektuar me koronavirus të vazhdojnë me punë, njoftoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle