Ballkan SQBallkan.portal SQ

Çaushoglu: Ambasada e Turqisë në Kabul do të vazhdojë me punë

Shefi i Diplomacisë turke Mevlut Çavushoglu sot deklaroi se Ambasada e Turqisë në Kabul do të vazhdojë me punë dhe se janë ndërmarrë të gjitha masat e sigurisë për misionet diplomatike turke në Afganistan, si dhe për personelin e tyre.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle