Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Çavushogllu: Takimi i parë mes përfaqësuesve të Turqisë dhe Armenisë për normalizimin e marrëdhënieve do të mbahet në Moskë

Takimi i parë mes përfaqësuesve të posaçëm të Turqisë dhe Armenisë për çështjet për normalizimin e marrëdhënieve mes dy vendeve do të mbahet në Moskë, deklaroi ministri turk i Punëve të Jashtme, Mevlut Çavushogllu.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle