Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Çavushogllu: Erdogan muajin e ardhshëm për vizitë në shtetet ballkanike

Presidenti turk Rexhep Taip Erdogan muajin e ardhshëm do t’i vizitojë vendet ballkanike dhe sipas ministrit turk të Punëve të Jashtme, Mevlut Çavushogllu, kjo e konfirmon përkushtimin e vendit për paqen dhe stabilitetin në rajon.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle