Futboll SQSport SQ

Çavi një hap pranë rikthimit në Barcelonë

Negociatat në mes klubit të katarian Al Sad dhe klubit spanjoll Barcelonës për kthimin e Çavit në klubin katalonas janë në fazën përfundimtare, njoftojnë agjencionet botërore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle