0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Çavi i dëshpëruat nga vendimi i Dembeles për të mos e vazhduar kontratën dhe ndihet i mashtruar, por nuk do ta mbajë Usmanin jashtë ekipit

Trajneri i Barcelonës, Çavi është i dëshpëruar nga vendimi i sulmuesit të krahut Usman Dembele të mos e vazhdojë kontratën. Sipas "As", trajneri e konsideron veten të mashtruar dhe e akuzon agjentin e futbollistit Musa Sisoko  për atë që ka ndodhur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle