0_Sport,Portal SQSport SQ

Çavi e merr drejtimin e Barcelonës

Klubi në futboll i Katarit, Al Sad përfundimisht ka dakorduar të gjitha kushtet me Barcelonën dhe tashmë nuk ka pengesa që Çavi Ernandez (41) të ulet në karrigen e klubit katalunas ku ka lënë gjurmë të thella si futbollist.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle