0_Sport,Portal SQSport SQ

Çavi dëshiron të bëhet trajner i Barcelonës

Legjenda e Barcelonës nga ditët e tij të futbollit, Çavi Ernandes (41) ka deklaruar se dëshiron të kthehet në shtëpi dhe të jetë trajner i ri i klubit katalunas duke shprehur shpresën se do të arrihet marrëveshje për këtë me ekipin e tanishëm, Al Sad të Katarit, njoftojnë mediat britanike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle