Botë SQBotë.Portal SQ

Çavez: Nuk do të vendosim vetëm rend, por sërish do ta ndërtojmë Kosta Rikën

Presidenti i ri socialdemokrat i Kosta Rikës, Rodrigo Çavez dje u betua duke paralajmëruar investime në arsim dhe në luftën kundër korrupsionit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle