Ballkan SQBallkan.portal SQ

Çaushoglu: Turqia dhe SHBA-ja janë fajtor për sulmet e JPG-së kurde

Moska dhe Uashingtoni nuk i plotësuan premtimet e tyre se do të sigurojnë tërheqjen e Njësisë për mbrojtje popullore nga rajoni kufitar sirian, deklaroi ministri turk i  Punëve të Jashtme Mevlut Çaushoglu.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle