0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Çaushogllu: Turqia është duke përgatitur takim të ri Ukrainë – Rusi

Shefi i diplomacisë turke, Mevlut Çaushogllu sot deklaroi se Turqia është duke punuar në organizimin e në takimi të ri të ministrave të Punëve të Jashtme të Rusisë dhe të Ukrainës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle