Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Çaushogllu ofroi ndihmë nga Turqia për zvogëlimin e tensioneve midis Kosovës dhe Serbisë

Ministri turk i Punëve të Jashtme, Mevlut Çaushogllu bisedoi me homologët e tij nga Kosova dhe Serbia, para së cilëve e shprehu gatishmërinë e Turqisë për të ndihmuar në uljen e tensioneve midis tyre, njofton televizioni privat turk NTV.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle