Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Çaushogllu në takim me Llavrovin, tema të bisedimeve Ukraina dhe Siria

Ministri i Punëve të Jashtme u Turqisë, Mevlut Çaushogllu sot në Ankara ka takim me kolegun rus, Sergej Llavrov, lajmëroi Anadollu.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle