0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Carovska: Viti shkollor filloi me prezencë fizike, më në fund zhurma e fëmijëve u kthye në shkolla

Viti shkollor filloi me prani fizike për të gjithë nxënësit. Përfundimisht, zhurma e fëmijëve është kthyer në shkolla, gjë që më bën veçanërisht të lumtur, shkruan ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Mila Carovska në profilin e saj në Fejsbuk.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle