0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Carovska: Sistemi arsimor është plotësisht i përgatitur, mos harroni të jeni të përgjegjshëm, mbrojeni shëndetin personal

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska sot në ditën e parë të vitit të ri shkollor në video paraqitjen e saj u dëshiron fillim të suksesshëm të gjithë nxënësve dhe mësimdhënësve, duke cekur me atë rast se sistemi arsimor është tërësisht I përgatitur për fillim me prani fizike.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle