0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniShoqëri SQ

Carovska: Shkollat janë të gatshme për mësim me prani fizike

Të gjitha shkollat janë të gatshme  për fillim të vitit shkollor më 1 shtator. Do të fillojmë me prani fizike dhe në mënyrë permanente do ta ndjekim gjendjen, deklaroi ministrja e Arsimit dhe Shkencës Milla Carovska sot në Prilep ku realizoi  mbikqyrrje në punët e rikonstruimit të gjimnazit "mirçe Acev" dhe ndërtimin e sallës sportive në shkollën fillore "Kire Gavriloski-Jane".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle