0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Carovska: Raste aktive 0,26 për qind prej 240 mijë nxënësish, nuk ka rekomandim për ndryshimin e modelit të mësimit

Numri i të sapoinfektuarve me koronavirus në shkolla lëvizë prej 0,01 deri në 0,03 në ditë ndërsa raste aktive janë 0,26 për qind nga gjithsej 240 mijë nxënës në shkollë fillore dhe të mesme të cilët mësimin çdo ditë e ndjekin me prani fizike, kumtoi sot ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle