0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQIntervistë SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Carovska për MIA-n: Nuk ka alternativë më të mirë se edukimi në klasë, qëndrueshmëria e tij varet nga të gjithë pjesëmarrësit në proces

Ekipi im dhe unë kemi investuar shumë përpjekje dhe energji për të ecur përpara gjërat që duhet të kishin ndryshuar më shumë se dy dekada më parë. Ne jemi në rrugën e duhur dhe nuk do të tërhiqemi. Ndryshimet fillojnë në etapa me fillimin e vitit të ri shkollor dhe ne presim efektet në pesë apo gjashtë vjet, tha ministrja e Arsimit dhe Shkencës Milla Carovska në një intervistë për MIA-n.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle