0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Carovska për mësimdhënësit dhe mentorët: Keni mbështetje të plotë nga MASH, për të bërë një arsimim më cilësor së bashku me Konceptin e ri

Mësimdhënësit të cilët punojnë sipas programeve të reja për klasën e parë dhe të katërt maksimalisht janë të përkushtuar në zbatimin e Konceptit të ri për arsimin fillor. Ne si mentorë jemi mbështetja direkte në implementimin e reformave, ndërsa sfidat të cilat paraqiten i tejkalojmë së bashku, e informuan mësimdhënësit-mentorë, ministren e Arsimit dhe Shkencës Milla Carovska, në mbledhjen e sotme të rregullt.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle