0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Carovska: Nxënësit që në moshë të hershme duhet t’i njohin dhe të veprojnë kundër të gjitha formave të dhunës

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës Milla Carovska iu bashkua shënimit të fushatës së sivjetshme kundër dhunës ndaj grave dhe vajzave me porosinë se dhuna nuk guxon të heshtet dhe të veprojmë të gjithë së bashku.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle