0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Carovska: Numri i nxënësve të sapoinfektuar dje më i ulët, tani për tani nuk ka indikacione për ndryshimin e modelit arsimor

 Dje numri i nxënësve pozitivë në shkolla është 0,01 që do të thotë janë më pak të infektuar në krahasim me ditën e hënë. Deri më tani nuk kemi indikacione se modeli  arsimor duhet të ndryshohet. por në momentin kur do të marrim indikacion për ndryshim të modelit ne jemi të gatshëm  ashtu të veprojmë, deklaroi sot ministrja e Arsimit dhe Shkencës Milla Carovska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle