0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQShoqëri SQ

Carovska: Nuk ka diskutime lidhur me modelin mësimor

Nuk ka diskutime në lidhje me modelin e mësimdhënies. Komisioni për Sëmundjet Infektive është ai që vendos për modelin e mësimdhënies, deklaroi sot në Probishtip ministrja e Arsimit dhe Shkencës Milla Carovska.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle