0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Carovska në takim me pjesëtarë të organizatave studentore dhe të nxënësve të shkollave të mesme

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska sot do të mbajë takim me përfaqësues të organizatave studentore dhe të nxënësve të shkollave të mesme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle