0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Carovska në takim me përfaqësuesit e CEF-it slloven: Vetëm institucione të forta dhe administratë të trajnuar garantojnë zhvillimin e shtetit

 Ministrja e Arsimit dhe Shkencës Milla Carovska sot u takua me drejtoreshën e Qendrës për Ekselencë në Financa (CEF) të Lubjanës, Jana Repansek, me të cilën bisedoi për vazhdimin dhe zgjerimin e bashkëpunimit të suksesshëm në pjesën e projektit të BE-së: "Përforcimi i kapaciteteve të ministrive për vlerësimin e implikimeve fiskale nga reformat strukturore".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle