0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Carovska në takim me drejtorët e shkollave: Me sukses filloi viti i ri shkollor me prezencë fizike

Shkollat fillore dhe të mesme me sukses e filluan vitin e ri shkollor me prezencë fizike, sipas masave dhe protokolleve të përshkruara për mbrojtje. Në shkollat janë siguruar kushte të sigurta, ndërsa situata menaxhohet në nivel ditor. Ky ishte konkludimi nga takimi i sotëm i rregullt i drejtorëve të shkollave fillore dhe të mesme këtë pasdite me ministren e Arsimit dhe Shkencës, Mila Carovska.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle