0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQVideo deklaratë SQ

Carovska: Në shkollën “Dimitar Pop Georgiev Berovski” tërësisht implementohen reformat për klasën e parë dhe të katërt

Në shkollën fillore qendrore "Dimitar Pop Georgiev Berovski" në komunën Gjorçe Petrov implementohen reformat në programet për klasën e parë dhe të katërt, ndërsa digjitalizimi zbatohet në mënyrë adekuate, theksoi sot ministrja e Arsimit dhe Shkencës Milla Carovska, e cila sot ishte për vizitë në këtë shkollë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle