0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Carovska: MASH-i investon çdokund me qasje të barabartë drejt arsimit të çdo fëmije

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska dhe kryetari i komunës, Erkan Arifi si dhe deputetin, Arbër Ademi vizituan SHFK "Diturija" në Komunën e Likovës, ku në rrjedhë janë punimet për riparimin e fasadës së objektit dhe renovimin e tualeteve dhe brendësinë, financuar nga Ministria e Arsimit dhe Shkencës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle