0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Carovska: LSDM ndërton aktualitet dhe të ardhme, nuk guxojmë të lejojmë që të tjerë ta frenojnë këtë proces

Nënkryetarja e LSDM-së Milla Carovska u takua sonte me banorët e Komunës së Karposhit, me të cilët bisedoi për arritjet në periudhën e kaluar, si dhe për projektet e reja, sfidat dhe pritjet nga qytetarët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle